Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
VERDEMAX postřikovač TP16 5979
VERDEMAX postřikovač TP16 5979VERDEMAX postřikovač TP16 5979VERDEMAX postřikovač TP16 5979
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

VERDEMAX postřikovač TP16 5979

Verdemax nabízí široký sortiment zahradních nůžek a nářadí: předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci. Stříhání a prořezávání nikdy nebylo tak snadné a rychlé. Mezi hlavní přednosti postřikovačů…
Kód: 3079090PN: 21V005979Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Verdemax nabízí široký sortiment zahradních nůžek a nářadí: předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci. Stříhání a prořezávání nikdy nebylo tak snadné a rychlé.

Mezi hlavní přednosti postřikovačů Verdemax patří jejich robustnost a spolehlivost při zachování nízké hmotnosti.

Ruční zádový postřikovač VERDEMAX TP 16 PROFESIONAL
• Zádový tlakový postřikovač
• Sklolaminátová tryska + 90 cm dlouhá trubice
• Nastavitelný zádový popruh
• Široký nálevný trychtýř
• Kapacita nádrže: 16 litrů
• Hmotnost: 3,3 kg
• Součástí balení jsou 4 různé trysky

Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.

Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.

Parametry

Typ nářadíPostřikovače