Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
XBLITZ ALCONTROL PRO alkohol tester
Xblitz ALCONTROL PRO alkohol testerXblitz ALCONTROL PRO alkohol testerXblitz ALCONTROL PRO alkohol tester
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Xblitz ALCONTROL PRO alkohol tester

Xblitz ALControl je vysoce přesný, mobilní, elektrochemický alkoholtester, který se používá k měření obsahu alkoholu v dechu. Chcete-li zahájit test, stačí na přístroj nasadit náustek, stisknout napájení a počkat několik sekund. Zařízení bylo vyrobeno s ohledem na pohodlí používání a černé pozadí obrazovky umožňuje velmi snadné čtení rozhraní. Platinové senzory používané…
Kód: 2997742Výrobce: XblitzZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 601   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 150 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Momentálně nedostupné, skladem od 9.3.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)10.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)15.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Xblitz ALControl je vysoce přesný, mobilní, elektrochemický alkoholtester, který se používá k měření obsahu alkoholu v dechu. Chcete-li zahájit test, stačí na přístroj nasadit náustek, stisknout napájení a počkat několik sekund. Zařízení bylo vyrobeno s ohledem na pohodlí používání a černé pozadí obrazovky umožňuje velmi snadné čtení rozhraní.
Platinové senzory používané v Xblitz ALControl jsou vyráběny ve Velké Británii, což zajišťuje jejich bezchybnost.

Xblitz Alcontrol Professional je praktický dechový analyzátor, který přesně měří obsah alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Nyní si můžete být vždy jisti, zda jste střízliví a připravení k řízení, než si sednete za volant. Měření trvá jen několik sekund a může vám zachránit život - nebo životy dalších lidí na silnici.

Rozhraní zařízení je snadné a pohodlné. Tmavé podsvícení také velmi usnadňuje čtení výsledků měření. Zařízení navíc používá náustky na jedno použití, díky nimž je zařízení bezpečné a hygienické.

Xblitz ALControl je snadno použitelný a vysoce přesný alkoholtester. Jeho hlavní součástí je platinový senzor vyrobený ve Velké Británii, který poskytuje zařízení s nejlepší možnou přesností měření.

Elektrochemický dechový analyzátor Xblitz Alcontrol PRO je správně kalibrovaný a připravený k použití ihned po vybalení z krabice.

Zařízení je připraveno k použití v okamžiku, kdy jej vytáhnete z krabice. Zaručujeme, že vám bude sloužit velmi, velmi dlouho. Součástí zařízení je pohodlné přepravní pouzdro a sada pěti náustků.

VYSOCE PŘESNÉ
Xblitz Alcontrol je praktický, vysoce přesný elektrochemický alkoholtester, který se používá k měření obsahu alkoholu v dechu. Jeho hlavní součástí je britský platinový senzor, který mu umožňuje provádět přesné měření obsahu alkoholu.

VELKÝ ČITELNÝ LCD DISPLEJ
Díky snadno použitelnému rozhraní je používání zařízení příjemné a pohodlné a díky tmavému pozadí obrazovky je čitelnější. Díky velkému náustku na jedno použití je používání zařízení pohodlné a hygienické pro všechny uživatele.

REŽIM PASIVNÍHO MĚŘENÍ
Pokud je osoba, kterou chceme testovat, opilá nebo jinak neschopná vhánět vzduch do zařízení dostatečnou silou, můžete zapnout režim pasivního měření. Sundejte náustek a dejte dýchací přístroj pod nos a poté stiskněte a podržte tlačítko DOLŮ. Alkohol tester provede měření v režimu pasivního měření.

BOHATÁ SADA FUNKCÍ
Velký náustek na jedno použití zaručuje bezpečnost a hygienu uživatelů zařízení. Přístroj šetří energii baterie díky vestavěné funkci automatického vypnutí. Díky platinovému elektrochemickému senzoru vyrobenému ve Velké Británii jsou měření prováděná Xblitz Alcontrol přesná a spolehlivá. Kromě toho má zařízení funkci pasivního měření a zvukové upozornění, když do něj vhání vzduch. Alkohol tester uchovává ve své paměti až 10 posledních měření a zobrazuje poslední měření provedené při zapnutí.

Xblitz ALControl electrochemical breathalyzer
Sensor: Electrochemical
Sampling method: Advanced quantitative analysis
Dimensions (mm): 146x57x32
Detection range: 0,000~2,000mg/L (0,40%B.A.C, 4,0 ‰ B.A.C, 4,0g/l)
Resolution: 0,01mg/l
Display: LCD
Warm-up time: 10 seconds
Power supply: 2x AA 1,5V batteries
Operating temperature: 10° – 40°C