Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Telefony, tablety a chytrá elektronika, GPS  Chytrá elektronika  Kamery  Xblitz Black Bird 2.0 GPS palubní kamera
XBLITZ Black Bird 2.0 GPS palubní kamera
Xblitz Black Bird 2.0 GPS palubní kameraXblitz Black Bird 2.0 GPS palubní kameraXblitz Black Bird 2.0 GPS palubní kameraXblitz Black Bird 2.0 GPS palubní kameraXblitz Black Bird 2.0 GPS palubní kamera
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Xblitz Black Bird 2.0 GPS palubní kamera

lack Bird 2.0 je nástupcem modelu Black Bird s mnohem výkonnějším hardwarem a atraktivním designem. Kamera renomované značky XBLITZ učiní vaši cestu klidnou a bezpečnou. Nepřekvapí vás žádná nepředvídaná dopravní situace. Nepostradatelná, jak při dlouhých prázdninových cestách, tak při každodenních cestách do práce. Xblitz Black Bird 2.0 GPS má externí, pohodlně…
Kategorie: Kamery
Kód: 3002628Výrobce: XblitzZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 048   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 693 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Momentálně nedostupné, skladem od 9.3.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)10.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)15.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

lack Bird 2.0 je nástupcem modelu Black Bird s mnohem výkonnějším hardwarem a atraktivním designem. Kamera renomované značky XBLITZ učiní vaši cestu klidnou a bezpečnou. Nepřekvapí vás žádná nepředvídaná dopravní situace. Nepostradatelná, jak při dlouhých prázdninových cestách, tak při každodenních cestách do práce.

Xblitz Black Bird 2.0 GPS má externí, pohodlně instalovatelný modul GPS, který vám umožní rychle lokalizovat polohu vašeho vozidla na mapě a měřit jeho rychlost pohybu během záznamu.

Xblitz Blackbird 2.0 zachycuje obraz ve Full HD, což zajišťuje nejvyšší kvalitu záznamu. Pokročilý snímač od společnosti Sony navíc poskytuje nejlepší kvalitu zaznamenaného obrazu - takže záznamy jsou ostré a čisté.

Xblitz Blackbird 2.0 je kamera vybavená všemi funkcemi a konektory, které si dokážete představit. Jeho pouzdro je navíc vyrobeno z matného materiálu příjemného na dotek. Xblitz Blackbird 2.0 je kamera, která vás nikdy nezklame.

Nahráváním trasy kamery Xblitz Blackbird 2.0 se nemusíte obávat nedostatku místa a nutnosti neustále mazat archivované soubory. Fotoaparát zaznamenává obraz v nepřetržitém režimu (záznam ve smyčce). Jinými slovy, přepíše starší soubory - novými.

Režim parkování je funkce, která chrání vaše auto. V případě šoku způsobeného například parkovacím nárazem - zařízení začne zaznamenávat událost.

Funkce senzoru G je zodpovědná za zabezpečení klíčových údajů v okamžiku kolize nebo náhlého brzdění. Kamera automaticky ochrání videosoubory (nejnovější) před odstraněním. Pokud záznam bude pokračovat, soubor nebude přepsán.

Xblitz Black Bird 2.0 dashboard camera
View angle: 140 degrees
Video resolution: max. 1920x1080, 30fps
Video format/compression: .MOV / H.264
Photos:
CPU: Nt96650
Sensor: Sony IMX323, 2MP, 1/2.9
Lens: 6G
Display: TFT 2 inch
Automatic start: YES
Automatic file protection: YES
G-Sensor YES
Parking mode: YES
Motion detection:
Loop recording: YES
Sound recording: YES
Built-in speaker: YES
GPS module: YES, separate adapter
Memory card support: microSD memory card support, FAT32
Ports: mini HDMI, mini USB
Menu languages: PL,EN,DE,CZ
Charger: USB 5V