Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
XBLITZ Breathalyzer ALControl Mini alkohol tester
Xblitz Breathalyzer ALControl Mini alkohol testerXblitz Breathalyzer ALControl Mini alkohol testerXblitz Breathalyzer ALControl Mini alkohol testerXblitz Breathalyzer ALControl Mini alkohol testerXblitz Breathalyzer ALControl Mini alkohol testerXblitz Breathalyzer ALControl Mini alkohol tester
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Xblitz Breathalyzer ALControl Mini alkohol tester

Xblitz ALControl Mini je vysoce přesný, mobilní, elektrochemický alkoholtester, který se používá k měření obsahu alkoholu v dechu. Chcete-li zahájit test, stačí na přístroj nasadit náustek, stisknout napájení a počkat několik sekund. Zařízení bylo vyrobeno s ohledem na pohodlí používání a černé pozadí obrazovky umožňuje velmi snadné čtení rozhraní. Platinové senzory používané…
Kód: 3002666Výrobce: XblitzZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 764   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 458 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem, více od 9.3.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 9.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Xblitz ALControl Mini je vysoce přesný, mobilní, elektrochemický alkoholtester, který se používá k měření obsahu alkoholu v dechu. Chcete-li zahájit test, stačí na přístroj nasadit náustek, stisknout napájení a počkat několik sekund. Zařízení bylo vyrobeno s ohledem na pohodlí používání a černé pozadí obrazovky umožňuje velmi snadné čtení rozhraní. Platinové senzory používané v Xblitz ALControl Mini jsou vyráběny v Jižní Koreji, což zajišťuje jejich bezchybnost.

Xblitz Alcontrol Mini je navržen s ohledem na vaše pohodlí. Zařízení je praktické a snadno se používá - k měření stačí jej zapnout, počkat asi 15 sekund a dýchat do náustku.

Díky profesionálnímu platinovému senzoru vyrobenému v Jižní Koreji je dechový analyzátor výjimečně přesný. Odečet se zobrazuje na velkém černém displeji, což usnadňuje čtení měření.

Měření prováděná elektrochemickým alkoholtesterem Xblitz Alcontrol Mini jsou přesná. S tímto zařízením si budete vždy jisti, zda jste schopni řídit vozidlo. Nemusíte se spoléhat na sebehodnocení nebo notoricky nepřesnou kalkulačku obsahu alkoholu na internetu.

Xblitz ALControl Mini electrochemical breathalyzer
Detection range: 0.00 ~ 2.00mg/l BrAC / 0.00 ~ 4.00‰ per mille (0.00 ~ 0.40%)
Warm-up time: 15 ~ 35 seconds
Reaction time: 3 ~ 22 seconds
Size: 111mm x 35mm x 24mm
Weight: 51.1g, (73.7g with batteries)
Power supply: Two 1.5V “AAA” alkaline batteries
Operating temperature: 5 °C ~ 40 °C
Storage temperature: 0 ~ 40 °C