Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Telefony, tablety a chytrá elektronika, GPS  Chytrá elektronika  Kamery  Xblitz S5 Duo palubní kamera se záložní kamerou
Xblitz S5 Duo palubní kamera se záložní kamerou
Xblitz S5 Duo palubní kamera se záložní kamerouXblitz S5 Duo palubní kamera se záložní kamerouXblitz S5 Duo palubní kamera se záložní kamerouXblitz S5 Duo palubní kamera se záložní kamerou
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Xblitz S5 Duo palubní kamera se záložní kamerou

Xblitz S5 Duo je profesionální DVR přístrojová kamera se záložní kamerou, která zaznamenává každý detail, který se stane na silnici, před i za vozidlem. V případě autonehody, ať už na silnici, nebo když je auto zaparkované, vám zařízení pomůže identifikovat pachatele a poskytnout důkazy policii. Ať už jedete do práce, domů nebo na cestu na místo dovolené, Xblitz S5 DUO ochrání…
Kategorie: Kamery
Kód: 2997725Výrobce: XblitzZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 200   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 645 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem posledních 5 kusů, více od 9.3.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 2.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)3.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)5.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Xblitz S5 Duo je profesionální DVR přístrojová kamera se záložní kamerou, která zaznamenává každý detail, který se stane na silnici, před i za vozidlem. V případě autonehody, ať už na silnici, nebo když je auto zaparkované, vám zařízení pomůže identifikovat pachatele a poskytnout důkazy policii. Ať už jedete do práce, domů nebo na cestu na místo dovolené, Xblitz S5 DUO ochrání vás i vaše vozidlo.

KVALITA FULL HD
Užijte si vysoce kvalitní Full HD videa! Fotoaparát Xblitz S5 Duo nahrává v rozlišení 1920x1080p, což vám umožní zachytit důležité detaily záznamu, například poznávací značky jiných vozidel.

SNADNÉ PARKOVÁNÍ
„Duo“ znamená dvojnásobek, a proto má přístrojová kamera Xblitz S5 Duo druhou kameru. Jedná se o zadní kameru, kterou lze namontovat uvnitř nebo vně vozidla. Slouží jako kamera pro couvání - když zařadíte zpátečku, obraz z ní se automaticky zobrazí na obrazovce palubní kamery.

VIDĚT VÍC
Díky širokému pozorovacímu úhlu 120 stupňů sleduje přístrojová kamera Xblitz S5 Duo nejen dopravní nehody z vaší strany ulice, ale také to, co se děje v protilehlém jízdním pruhu.

SNADNÁ MONTÁŽ
Už žádná složitá instalace palubní kamery Xblitz S5 Duo má aktivní držák, který je připevněn k čelnímu sklu vozidla pomocí lepicího materiálu. Kameru lze do držáku namontovat snadno - pouze jednou rukou.

DETEKCE POHYBU
Palubní kamera Xblitz S5 Duo je vybavena aktivní detekcí pohybu. DVR spustí krátký audio-video záznam pokaždé, když detekuje pohyb před vozem. Tato funkce umožňuje určit, zda se někdo během vaší nepřítomnosti blížil k vašemu autu.

G-SENZOR
Funkce senzoru G na palubní kameře Xblitz S5 Duo zajišťuje klíčová data z doby kolize nebo náhlého brzdění. Fotoaparát automaticky chrání video soubory zaznamenané během takového incidentu před přepsáním funkcí záznamu smyčky.

Xblitz S5 Duo používá k ukládání souborů paměťové karty micro SD. Díky funkci Loop Recording se nemusíte starat o nedostatek místa a odstraňování souborů. DVR zaznamenává obraz nepřetržitě (ve smyčce) a pokud na paměťové kartě nezbude místo, nové soubory přepíší nejstarší záznamy.

REŽIM PARKOVÁNÍ
Režim parkování je funkce, která chrání vaše auto, i když jste od něj daleko. V případě šoku způsobeného například parkovací nehodou začne přístrojová kamera Xblitz S5 Duo nahrávat krátké video.

Xblitz S5 DUO dashcam
CPU: JL5401
Recording resolution: Front: Full HD 1920x1080, rear: 640x480
Sensor: Front: GC2053
Lens: 4G
Angle of view: 120 degrees
Dimensions: 82x61x29 mm
Weight: 105g
Display: 2,45 inch
Memory: Micro SD cards, up to 32GB, speed class 10
File format: MOV
Power supply: 5V
USB: Micro USB (alternative power supply)
Microphone/Speaker: Built-in
Battery: Yes, built-in
Click&Go mount: Yes
G-sensor: Yes
Parking mode: Yes
Loop recording: Yes
Motion detection: Yes
Wide angle of view: Yes
HDR: Yes
Package contents: Dashcam, backup camera, MicroSD card reader, charger, click&go mount, USB cable, AV cable (for back camera), user's manual
Part number: XBL-CAR-DR045