Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Telefony, tablety a chytrá elektronika, GPS  Chytrá elektronika  Kamery  Xblitz Trust palubní kamera
XBLITZ Trust palubní kamera
Xblitz Trust palubní kameraXblitz Trust palubní kameraXblitz Trust palubní kameraXblitz Trust palubní kamera
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Xblitz Trust palubní kamera

Xblitz Trust je první fotoaparát na palubní desce na trhu, který má místo standardní dobíjecí baterie superkondenzátory. Tato nová technologie výrazně převyšuje účinnost tradičních baterií. Mají vyšší spolehlivost, což znamená, že neztratí svou kapacitu tak rychle jako tradiční článkové baterie. Další výhodou této kamery je CPL - polarizační filtr, který nebude odrážet palubní…
Kategorie: Kamery
Kód: 2997723Výrobce: XblitzZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 923   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 416 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem posledních 5 kusů, více od 9.3.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 9.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Xblitz Trust je první fotoaparát na palubní desce na trhu, který má místo standardní dobíjecí baterie superkondenzátory. Tato nová technologie výrazně převyšuje účinnost tradičních baterií. Mají vyšší spolehlivost, což znamená, že neztratí svou kapacitu tak rychle jako tradiční článkové baterie. Další výhodou této kamery je CPL - polarizační filtr, který nebude odrážet palubní desku ani sluneční paprsky. Další výhodou Xblitz Trust je široký pozorovací úhel 170 stupňů, díky čemuž je tento fotoaparát v této cenové kategorii bezkonkurenční a staví se do pozice lídra!

Objektiv fotoaparátu Xblitz Trust pořizuje snímky v rozsahu 170 °. To je mnohem větší úhel než u standardních objektivů kamer do auta. To vám umožní zaregistrovat širší scénu před vozidlem a zaznamenat tak více podrobností o trase. Kamera Xblitz Trust je také vybavena polarizačním filtrem, který umožňuje eliminovat odlesky z oken ostatních vozidel a usnadňuje identifikaci řidiče.

Kamera byla automatizována tak, aby spouštěla a zastavovala nahrávání bez rušení uživatele (řidiče).

Po připojení Xblitz Trust k zásuvce zapalovače - záznam trasy začne po nastartování vozidla a skončí několik sekund po jeho vypnutí.

Xblitz Trust má inovativní interní napájecí systém založený na vestavěných superkondenzátorech, který stabilně podporuje provoz kamery

Kamera je vybavena 1,5 "čirým displejem, který umožňuje prohlížení záznamu v reálném čase a prohlížení archivovaných souborů.

Xblitz Trust má vestavěný mikrofon a reproduktor - takže můžete nahrávat a přehrávat zvuk zevnitř vozu, což může sloužit jako další důkaz dopravní nehody.
Funkci záznamu zvuku lze jednoduše vypnout z nabídky fotoaparátu.

Funkce senzoru G je zodpovědná za zabezpečení klíčových údajů v okamžiku kolize nebo náhlého brzdění. Fotoaparát automaticky ochrání videosoubory (nejnovější) před odstraněním. Pokud bude záznam pokračovat, soubory nebudou přepsány.

Nahráváním trasy kamerou Xblitz TRUST se nemusíte obávat nedostatku místa a nutnosti neustále mazat archivované soubory. Fotoaparát zaznamenává obraz v nepřetržitém režimu (záznam ve smyčce). Jinými slovy, přepíše starší soubory - novými.

Model: Xblitz Trust

CPU: NTK96658
Sensor: Sony IMX323
Screen: 1.5 inch
View angle: 170°
Lens: 6G
G-SENSOR: Yes
HDR: Yes
Video resolution: max. 1920x1080px
File format: *.MP4
Filter: Yes (Polarizing)
Memory card: Support for microSD (class 10)
Ports: mini HDMI, mini USB
Loop recording: Yes
Audio: Built-in microphone / speaker
Power supply: USB 5V / 1.5A (Supercapacitors)
Package contents: Xblitz Trust, polarizing filter, car charger, instruction manual, USB cable, suction cup mount, microSD card reader