Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Spotřební elektronika  Sluchátka  Xblitz UNI Pro 1 sluchátka
Xblitz UNI Pro 1 sluchátka
Xblitz UNI Pro 1 sluchátkaXblitz UNI Pro 1 sluchátkaXblitz UNI Pro 1 sluchátkaXblitz UNI Pro 1 sluchátkaXblitz UNI Pro 1 sluchátkaXblitz UNI Pro 1 sluchátka
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Xblitz UNI Pro 1 sluchátka

Xblitz Uni Pro 1 je sada bezdrátových sluchátek, která se připojují k vašemu telefonu nebo jinému mobilnímu zařízení přes Bluetooth. Pokud zařízení nepoužíváte, můžete jej skrýt ve speciálním nabíjecím pouzdře a dobít baterie. Celá sada je miniaturní a snadno se vejde do vašich kapes nebo tašky. Se skutečně bezdrátovými sluchátky Xblitz Uni Pro 1 se můžete cítit svobodně.
Kategorie: Sluchátka
Kód: 3005651Výrobce: XblitzZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
610   včetně DPH
Cena bez DPH: 504 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Momentálně nedostupné, skladem od 9.3.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)10.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)15.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Xblitz Uni Pro 1 je sada bezdrátových sluchátek, která se připojují k vašemu telefonu nebo jinému mobilnímu zařízení přes Bluetooth. Pokud zařízení nepoužíváte, můžete jej skrýt ve speciálním nabíjecím pouzdře a dobít baterie. Celá sada je miniaturní a snadno se vejde do vašich kapes nebo tašky.

Se skutečně bezdrátovými sluchátky Xblitz Uni Pro 1 se můžete cítit svobodně. Žádné kabely znamenají žádné problémy při tanci na vaše milované písně nebo při ranním běhání. Sluchátka se mohou k vašemu telefonu připojit na vzdálenost až 10 metrů, což vám dává plnou svobodu pohybu. Xblitz Uni Pro 1 je nenahraditelným partnerem pro jakékoli fyzické cvičení.

Bezdrátová sluchátka Xblitz Uni Pro 1 je třeba spárovat s telefonem pouze jednou. Poté se automaticky připojí k vašemu mobilnímu zařízení pokaždé, když je vyjmete z přenosného pouzdra.

Xblitz Uni Pro 1 je dokonalým partnerem na cvičení i na výlet. Obě sluchátka zůstávají pevně na svém místě. Nabíjecí pouzdro vám umožní používat sadu velmi.

Díky své kompaktní velikosti můžete bezdrátová sluchátka Xblitz Uni Pro 1 používat kdekoli. Mluvte po telefonu po cestě domů nebo si odpočiňte poslechem oblíbené hudby doma. Možnosti, které vám toto zařízení poskytuje, jsou téměř nekonečné.

Postarali jsme se, abyste si mohli vychutnat svou oblíbenou hudbu v nejlepší kvalitě. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost klasické hudbě nebo heavy metalu. Proto bezdrátová sluchátka Xblitz Uni Pro 1 vynikají zvukem hlubokých a silných basů.

Když někdo volá, nemusíte hledat svůj telefon. Hovor přijmete stisknutím multifunkčního tlačítka na jednom ze sluchátek. Užijte si konverzaci díky mikrofonům zabudovaným do sluchátek. Tlačítko lze také použít pro připojení k chytrému asistentovi telefonu, jako je Siri nebo Bixby.

Bezdrátová sluchátka Xblitz Uni Pro 1 se dodávají se speciálním nabíjecím pouzdrem. Díky tomuto příslušenství můžete sadu sluchátek nabíjet kdekoli, bez ohledu na to, jak daleko je nejbližší elektrická zásuvka.

BT Wireless Earphones Xblitz Uni Pro 1
Microphone: YES
Spare sets of rubber tips: YES, 2 spare sets of rubber tips
Earphone driver impedance: 16 ohm
Frequency: 20Hz -20KHz
BT version: 5.0
Talk/music listening time (medium volume): 3-4h
Standby mode time: 120h
Connection range: 10m
Earphone sensitivity: 98dB
Earphone power: 3mW
Earphone and case charging time: 1h
Earphone battery capacity: 50mAh
Case battery capacity: 350mAh
Battery voltage: 3,2V - 4.2V
DC in: 5V
Dimensions (case): 67x25x27mm
Weight (with case): 35g
Package contents: BT earphones, earphone charging case. USB cable (for charging), user's manual, 2 spare sets of rubber tips
Product code: PN: XBL-AUD-SL006