Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Telefony, tablety a chytrá elektronika, GPS  Chytrá elektronika  Kamery  Xblitz X5 WI-FI palubní kamera
XBLITZ X5 WI-FI palubní kamera
Xblitz X5 WI-FI palubní kameraXblitz X5 WI-FI palubní kameraXblitz X5 WI-FI palubní kamera
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Xblitz X5 WI-FI palubní kamera

Kamera na palubní desce Xblitz X5 je novinka na trhu, která se vyznačuje výjimečně dobrou kvalitou záznamů a fotografií, malými rozměry a vynikající kvalitou. Nejkvalitnější materiály - skleněná čočka a povrchy příjemné na dotek. Spolehlivé a rafinované, velmi jednoduché na používání a zároveň pokročilé funkce, jako je režim monitorování parkování, 140stupňový objektiv…
Kategorie: Kamery
Kód: 2997722Výrobce: XblitzZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 887   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 386 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem poslední 1 kus, více od 9.3.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 8.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)9.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)11.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Kamera na palubní desce Xblitz X5 je novinka na trhu, která se vyznačuje výjimečně dobrou kvalitou záznamů a fotografií, malými rozměry a vynikající kvalitou. Nejkvalitnější materiály - skleněná čočka a povrchy příjemné na dotek. Spolehlivé a rafinované, velmi jednoduché na používání a zároveň pokročilé funkce, jako je režim monitorování parkování, 140stupňový objektiv, cyklický záznam a rozlišení obrazu.

Xblitz X5 WI-FI je kamera s Full HD palubní deskou, která vám nebude nic chybět. Čisté video plné detailů zaručují: Sony Sony IMX323 Sensor, čipová sada Nt96658 a šestivrstvý objektiv a se 140 ° úhlem záběru. Rozlišení 1920 × 1080 navíc zajistí jasný obraz i při přiblížení.

Funkce Wi-Fi umožňuje „živý přenos“ z kamery, tj. Živý náhled ze spárovaného mobilního zařízení. Speciální aplikace také umožňuje stahovat videa z cesty do zařízení s Androidem a iOS.

Super silné pásky a odnímatelný držák součástí sady a jedinečný tvar kamery zaručují rychlou, odolnou a snadnou instalaci Xblitz X5 WI-FI na vámi zvolené místo. Po namontování umožňuje základnová stanice efektivní montáž a demontáž kamery - stačí zařízení vyjmout / namontovat během několika sekund.

Dvě rukojeti různých tvarů, v závislosti na úhlu předního skla automobilu. Dvě náhradní pásky, čtečka karet microSD, kabel USB a nabíječka do auta.

Funkce senzoru G je zodpovědná za zabezpečení klíčových údajů v okamžiku kolize nebo náhlého brzdění. Fotoaparát automaticky ochrání videosoubory (nejnovější) před odstraněním. Pokud bude záznam pokračovat, soubory nebudou přepsány.

Nahráváním trasy kamerou Xblitz X5 WI-FI se nemusíte obávat nedostatku místa a nutnosti neustále mazat archivované soubory. Fotoaparát zaznamenává obraz v nepřetržitém režimu (záznam ve smyčce). Jinými slovy, přepíše starší soubory - novými.

Režim parkování je funkce, díky které je vaše auto v bezpečí. V případě šoku způsobeného například kolizí s parkováním nebo v případě detekce pohybu začne zařízení zaznamenávat událost. Abyste mohli palubní kameru chránit, nemusíte být v autě.

Model: Xblitz X5 WI-FI

CPU: Nt96658
Video resolution: Max. 1920 x 1080p
Sensor: SONY IMX323
Lens: 6G
View angle: 140°
Memory: Support for MicroSD Card class 10
File format: .MOV
Power supply: Up to 1,5 A
USB: Mini USB 2.0
Audio: Built-in microphone/speaker
Housing: Plastic
Size: 100mm x 65mm x 30mm
Battery: Built-in