Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  Herní konzole  XBOX ONE S 1TB
XBOX ONE S 1TB
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

XBOX ONE S 1TB

Xbox One S 4K - Ultra HD Blu-ray™ a streamování videa HDR - Velký dynamický rozsah 40 % menší konzole 1 TB - Úložiště až 1 TB O 40 % menší. 1 TB úložného prostoru. Integrovaný napájecí zdroj. Zahrajte si nejširší nabídku her na konzoli menší o 40 %, a to včetně klasických her z Xboxu 360. Její velikostí se nenechte oklamat: Xbox One S je dosud nejdokonalejší verzí…
Kategorie: Herní konzole
Kód: 2552746PN: 234-00011Výrobce: MicrosoftZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Xbox One S

4K - Ultra HD Blu-ray™ a streamování videa

HDR - Velký dynamický rozsah

40 % menší konzole

1 TB - Úložiště až 1 TB

O 40 % menší. 1 TB úložného prostoru. Integrovaný napájecí zdroj.

Zahrajte si nejširší nabídku her na konzoli menší o 40 %, a to včetně klasických her z Xboxu 360. Její velikostí se nenechte oklamat: Xbox One S je dosud nejdokonalejší verzí a obsahuje integrovaný napájecí zdroj a úložiště s kapacitou až 1 TB.

Představujeme technologii HDR na Xboxu One

Zažijte jasnější a bohatší barvy například ve hrách Gears of War 4, Forza Horizon 3 a dalších. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami přináší technologie zvaná Velký dynamický rozsah (HDR) do her skutečnou vizuální hloubku.

4K Ultra HD Blu-ray a streamování videa

Standard 4K Ultra HD přináší díky čtyřnásobku rozlišení běžného HD to nejjasnější a nejrealističtější video. Xbox One S je jediná konzole, na které můžete streamovat obsah v rozlišení 4K ze služby Netflix nebo sledovat filmy z disků Blu-ray™ v rozlišení Ultra HD, to vše díky technologii HDR s ohromující obrazovou věrností.

Bezdrátový ovladač pro Xbox

Nový bezdrátový ovladač pro konzoli Xbox přináší větší pohodlí a jistotu díky protiskluzovému povrchu a technologii Bluetooth.

Parametry

Kapacita paměti1 TB
Typ konzoleMicrosoft Xbox One S