• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

HP Enterprise - Kabely HP

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
HPEAN975A HPE 2m Ext Mini-SAS to 4x Mini-SAS Cable na objednávku 6 774 Kč
HPEAN976A HPE 4m Ext Mini-SAS to 4x Mini-SAS Cable na objednávku 10 809 Kč
HPER8M58A HPE 200GbE QSFP56/ 2xQSFP56 2.5m DAC na objednávku 33 256 Kč
HPER8M59A HPE 100Gb QSFP28/ QSFP28 0.5m DAC na objednávku 7 753 Kč
HPER5Z84A HPE 200Gb QSFP56 LC CWDM4 FR4 XCVR na objednávku 306 364 Kč
HPER8M61A HPE 100GbE QSFP28 LC DR1 500m 1pk XCVR na objednávku 82 014 Kč
HPER8M65A HPE 25/ 50GbE SFP56 SR 100m 1pk XCVR na objednávku 74 263 Kč
HPER8M57A HPE 200GbE QSFP56/ 2xQSFP56 2m DAC na objednávku 30 162 Kč
HPER4D53A HPE Premier Flex MPO16/ MPO16 OM4 10m Cbl na objednávku 20 128 Kč
HPER5Z83A HPE 200Gb QSFP56 MPO SR4 100m XCVR na objednávku 85 109 Kč
HPER6F30A HPE Premier Flex MPO12 300m 1pk Cbl na objednávku 74 732 Kč
HPER4D51A HPE Premier Flex MPO16/ MPO16 OM4 2m Cbl na objednávku 10 847 Kč
HPER5Z82A HPE 200Gb QSFP56/ QSFP56 15m AOC na objednávku 133 836 Kč
HPER6F25A HPE 200Gb QSFP56/ 2x100Gb QSFP56 5m AOC na objednávku 215 380 Kč
HPER6F31A HPE Premier Flex MPO12 500m 1pk Cbl na objednávku 120 083 Kč